نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

سفرهای نوروزی جزو توریسم به شمار می آیند؟ هنوز گردشگری در کشور، ایده آل نیست
8 فروردين 1394  ساعت: 10:30:41 AM
هنوز گردشگری در کشور، ایده آل نیست زندگی سالم: آرش نورآقایی گفت: آمار دقیقی از اوضاع گردشگری در کشور وجود ندارد، اما با توجه به تورها و مسافرینی که برای اقامت به هتل ها رفته اند امروز شرایط بهتری در گردشگری کشور حکمفرما شده است.
توصیه های مارکوپولوی ایران به مسافران نوروزی برای عید، سفر به مناطق گرم کشور را از دست ندهید
27 اسفند 1393  ساعت:  3:29:45 PM
 برای عید، سفر به مناطق گرم کشور را از دست ندهید زندگی سالم: با فرا رسیدن سال نو، سفرهای نوروزی نیز آغاز می شود و شاید شما هم جزو آن افرادی باشید که برای سفرهای نوروزی و انتخاب شهری که قصد سفر به آنجا را دارید با مشکل رو به رو شده باشید.
تعداد ورود گردشگران خارجی به ایران 2 برابر شده است/ ایران نیاز به گردشگر جدید ندارد زندگی سالم: رئیس هئیت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و جهان گردی کشور گفت: در حال حاضر ایران نیازی به جذب گردشگر خارجی را ندارد زیرا که ظرفیت آن برای جذب توریست پر شده است و باید برای جذب گردشگران جدید، بستر و زمینه را فراهم سازد.
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگری راهنمایان گردشگری کشور: وضعیت حاکم بر ترکیه و جریان بهار عربی، عامل سرازیر شدن گردشگران خارجی به ایران شد
9 آبان 1393  ساعت:  7:19:34 PM
وضعیت حاکم بر ترکیه و جریان بهار عربی، عامل سرازیر شدن گردشگران خارجی به ایران شد زندگی سالم: آرش نورآقایی گفت: افزایش ورود گردشگران به ایران طی یکسال اخیر را نمی توان تنها منتسب به سیاست های دولت آقای روحانی دانست.
معاون فرماندار کاشان خبر داد: کاشان، پایلوت توسعه الکترونیک کشور می شود
29 شهريور 1393  ساعت:  2:08:10 PM
کاشان، پایلوت توسعه الکترونیک کشور می شود زندگی سالم: در اولین نشست هم اندیشی ملی برای توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی کشور، کاشان به عنوان پایلوت شهر الکترونیکی در حوزه گردشگری کشور مشخص شد.
محمد علی دادخواه در واکنش به احتمال آغاز به کار متروی اصفهان مطرح کرد: تخلف مدیران قطار شهری اصفهان محرز است/ حفظ میراث فرهنگی، بر مردم واجب است
27 دی 1392  ساعت:  1:29:17 PM
تخلف مدیران قطار شهری اصفهان محرز است/ حفظ میراث فرهنگی، بر مردم واجب است زندگی سالم: امکان دارد اتفاقی که در خصوص ارگ جهان نما افتاد برای متروی اصفهان نیز تکرار شود.
در اقدامی نادر طی سال های اخیر معرفی ایران به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در سال 2014
13 دی 1392  ساعت: 10:51:46 AM
معرفی ایران به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در سال 2014 ایران که زمانی از سوی آمریکا با عنوان «محور شرارت» نام برده می شد، اکنون وضعیتی متفاوت پیدا کرده و تلاش خواهد کرد تا در سال جدید میلادی...
صنعت گردشگري راه نجاتي براي اصفهان استان اصفهان با كشت برنج خداحافظي كند
4 تير 1391  ساعت:  8:21:02 PM
استان اصفهان با كشت برنج خداحافظي كند زندگي سالم: اصفهان باید با كشت برنج به دليل مصرف بالاي آب خداحافظي كند و به سوي احياء و گسترش صنعت گردشگري روي آورد.
ابلاغ آیین نامه خدمات توریست درمانی به بیمارستان های كشور آغاز اجرای رسمی آیین نامه خدمات توریست درمانی در بیمارستان های كشور
17 دی 1390  ساعت:  6:08:33 PM
آغاز اجرای رسمی آیین نامه خدمات توریست درمانی در بیمارستان های كشور اكنون بیش از 40 بیمارستان در كشور خدمات توریست درمانی را ارایه می دهند و بیشتر...
1 2
آخر بعدی
RSS
پربیننده ترین ها