نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

توسط افراد ناشناس صورت گرفت: حمله سایبری به پایگاه های خبری عضو سمنا
26 ارديبهشت 1394  ساعت:  7:28:08 PM
حمله سایبری به پایگاه های خبری عضو سمنا زندگی سالم: در ساعات اولیه  بامداد پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه جاری پایگاه های اطلاع رسانی انتخاب خبر و زندگی سالم و همچنین پایگاه اینترنتی سمنا توسط چند هکر ناشناس مورد حملات سایبری قرار گرفتند، که این موضوع در حال پیگیری حقوقی است.
واکاوی دلایل مرگ دردآور تعمیرکار پله برقی در میدان احمدآباد اصفهان مسوولان، گناه قصور خود را به گردن کارگر نیندازند
28 فروردين 1394  ساعت: 11:39:30 PM
مسوولان، گناه قصور خود را به گردن کارگر نیندازند زندگی سالم: علیرضا رضاخواه گفت: هر کس به نسبت قصوری که مرتکب شده، میزان خسارت را پرداخت کند و برخورد جدی با مقصران و مسوولان دولتی شود، نه این که چنین حوادثی را به گردن همان کارگر حادثه دیده انداخت.
مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر مافیای اقتصادی با واردات انبوه مشروبات الکلی کسب درآمد می کند
15 فروردين 1394  ساعت:  9:34:03 AM
مافیای اقتصادی با واردات انبوه مشروبات الکلی کسب درآمد می کند زندگی سالم: حسن موسوی چلک گفت: مشروبات الکلی، درآمدزایی بالایی دارد و اقتصاد این بخش، اقتصادی قوی و پرسود است؛ لذا مافیای این حوزه از این طریق کسب درآمد می کند.
علل بروز اسیدپاشی و پیامدهای آن
13 فروردين 1394  ساعت:  4:14:06 PM
 علل بروز اسیدپاشی و پیامدهای آن
مسئولیت مسافران نوروزی در برابر سفر سفر، مسئولیت دارد
3 فروردين 1394  ساعت:  9:38:39 AM
 سفر، مسئولیت دارد زندگی سالم: وقتی به سفر می رویم به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ شاید بیشتر ما جزو افرادی هستیم که فقط به مقصد، فکر می کنیم؛ اما می دانستید سفر به معنای این نیست که فقط شما به مقصد خود برسید، و مسیر سفر نیز حائز اهمیت است.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
آخر بعدی
RSS
پربیننده ترین ها