نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

بازنشستگان فولاد مبارکه پشت درهای استانداری اصفهان چه می خواهند زخم ناسور عدم پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد و ذوب آهن سر باز کرد
7 دی 1394  ساعت:  8:33:11 PM
زخم ناسور عدم پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد و ذوب آهن سر باز کرد زندگی سالم: داستان از هفت سال پیش آغاز شد و کم کم زخم عقب ماندن حقوق و مزایای بازنشستگان فولاد مبارکه و ذوب آهن عمیق تر و کهنه تر شد.
تورم از 40 درصد به 17 درصد رسیده است؛ جامه ای که به تن تورم دوخته شد!
4 دی 1393  ساعت: 12:04:35 AM
جامه ای که به تن تورم دوخته شد! زندگی سالم: تورم از 40 درصد به 17 درصد رسیده است، ما توطئه نفتی را پشت سر می گذاریم و این حیله به جایی نخواهد رسید؛ این دو جمله کلیدی از آن دسته جملاتی است که چهره اقتصاد کشور را بشاش می کند؛ چهره ای که این روزها به اخم و عبوسی خو کرده است. این سخن رییس جمهوری در حالی بیان شد که امسال با افزایش قیمت نان روبرو شدیم.
تبعات افزایش قیمت نان در کشور جای خالی نان در سفره های ایرانی
20 آذر 1393  ساعت:  6:50:39 AM
جای خالی نان در سفره های ایرانی زندگی سالم: افزایش تنوع در تولید نان و افزایش تعداد اسم های نان و تلاش تولیدکنندگان و انجمن های نان برای افزایش بیش از گذشته انواع نان نه تنها بهبود مصرف و کاهش اسراف را به دنبال نداشته است بلکه هر چه بیشر پیش می رویم خالی شدن جای این ماده گرانبها را در سفره ها بیشتر احساس و درک می کنیم. نان، جایگاهی مهم در سبد غذائی انسان ها داشته است.
معاون وزیر کار مطرح کرد: نیاز سالانه ایران به ایجاد ۹۰۰ هزار فرصت شغلی جدید
1 آذر 1393  ساعت:  9:58:13 PM
نیاز سالانه ایران به ایجاد ۹۰۰ هزار فرصت شغلی جدید زندگی سالم: معاون وزیر کار از نیاز سالانه ایران به ایجاد ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار شغل جدید خبر داد و گفت که ایجاداین تعداد شغل، نیازمند رشد تولید ۷ درصدی است و علاوه بر سرمایه گذاری، نیازمند فضای امن هستیم. تنها در فضای امن اقتصادی، سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال رونق پیدا می کند.
امروز در اصفهان صورت گرفت تجمع یکصد تن از دامداران در مقابل استانداری اصفهان
3 شهريور 1393  ساعت:  4:51:44 PM
تجمع یکصد تن از دامداران در مقابل استانداری اصفهان زندگی سالم: آنچه عامل تجمع دامدارن چه در سطح کشور و چه در اصفهان در سال های اخیر شده پرداخت نکردن حق یارانه شیر، علوفه و نقدی به دامداران است.
به مناسبت روز ملی شدن صنعت نفت در ایران مطرح شد: تکیه به پول نفت، دولت ها را رانتی و اقتصاد کشور را بیمار کرده است
28 اسفند 1392  ساعت:  9:13:44 PM
تکیه به پول نفت، دولت ها را رانتی و اقتصاد کشور را بیمار کرده است زندگی سالم: قاسم شعله سعدی گفت: کاش در کشور، نفت نداشتیم اما دموکراسی داشتیم.
اظهارات سعید لیلاز درباره اقتصاد مقاومتی و پول های بلوکه شده کشور در خارج توافقات ژنو قطعا اثرات تحریم را کاهش می دهد
1 اسفند 1392  ساعت:  4:51:34 PM
توافقات ژنو قطعا اثرات تحریم را کاهش می دهد زندگی سالم: تحریم، پوششی برای سرپوش گذاشتن بر کم کاری های برخی مدیران در کشور شده است.
واکنش دانشگاهیان به سخنان روحانی درباره منتقدان بی‌سواد توافق ژنو/ 2 حسرت احمد شیرزاد برای مناظره با مدعیان غیرت هسته ای!
16 بهمن 1392  ساعت:  5:10:35 PM
حسرت احمد شیرزاد برای مناظره با مدعیان غیرت هسته ای! زندگی سالم: خطرناک جلوه کردن در جهان، هنری نیست. ایران نباید سالانه صد میلیون دلار هزینه برای نگهداری عامل تهدید دنیا پرداخت کند.
صبح امروز اتفاق افتاد تجمع اعتراضی جمعی از طلاسازان اصفهان در پی پلمپ کارگاه های طلاسازی
14 بهمن 1392  ساعت:  5:37:40 PM
تجمع اعتراضی جمعی از طلاسازان اصفهان در پی پلمپ کارگاه های طلاسازی زندگی سالم: صبح امروز جمعی از طلاسازان اصفهانی به خاطر اعتراض به پلمپ کارگاه هایشان در منطقه 3، روبروی استانداری تجمع کردند.
در تجمع امروز کارکنان معادن شن و ماسه اصفهان مقابل استانداری عنوان شد: مسوولان به وضع معادن شن و ماسه توجه کنند
5 بهمن 1392  ساعت:  1:03:25 PM
مسوولان به وضع معادن شن و ماسه توجه کنند زندگی سالم: کارگران معادن شن و ماسه اصفهان برای عدالت خواهی در جلوی استانداری تجمع کرده اند.
1 2
آخر بعدی
RSS
پربیننده ترین ها