نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

آشوراده، ارومیه ای دیگر
20 دی 1394  ساعت: 11:12:38 AM
 آشوراده، ارومیه ای دیگر مه لقا کاشفی: سراب توسعه گردشگری و درآمدهای سرشار اقتصادی در آشوراده با توجه به روند شتابان گرمایش و کمبود آب شیرین در منطقه، جای خود را به خسارتهای اقتصادی غیرقابل جبران می دهد.
توهم توطئه
10 آذر 1394  ساعت:  9:41:34 PM
 توهم توطئه شروین پناهی: برابر اصول مدون قانون  اساسی جمهوری اسلامی ایران هر فرد ایرانی حق شرکت در انتخابات را دارد و اساسا نیت خوانی و تفتیش در عقاید نامزد انتخابات مخالف مر قانون اساسی است.
شورش بر معلمان، خطای زیانبار برجایگاه تعلیم و تربیت محمدرضا خورشیدی پاجی: معلمان اگر حرام خور بودند طوری نظام حقوقی را می بستند که هیچ مقامی جرات جسارت و دخالت در کار معلمان نکند.
 عقب نشینی های پیدا و پنهان سازمان حفاظت محیط زیست در پرونده آشوراده بابک توتون چی: سازمان محیط زیست، مقابل ضرر را از همینجا گرفته و هزینه های تغییر کاربری آشوراده را بر خود تحمیل ننماید!
تفریح ما و آنها!
15 ارديبهشت 1394  ساعت: 10:08:03 PM
تفریح ما و آنها! کاوه بهلولی قشقایی: ما ایرانیها در خیلی از مسائل با اکثر نقاط دنیا تفاوت داریم. تفریح و اثرات آن، یکی از این مقوله ها می باشد که تمایز معناداری در ما ایرانیان مشاهده می شود.
چرا نرخ رشد جمعیت ایران نزولی است؟
10 ارديبهشت 1394  ساعت:  6:18:02 AM
چرا نرخ رشد جمعیت ایران نزولی است؟ کاوه بهلولی قشقایی: اگر در گذشته افراد جامعه در بیست سالگی ازدواج می کردند امروز این نرخ به 35 سالگی(برای اقایان) رسیده است.
تفکر و اقلیم
1 ارديبهشت 1394  ساعت:  9:45:59 PM
تفکر و اقلیم کاوه بهلولی قشقایی: امروزه می توان رهیافت ها را به مدد آموزش تغییر داد و ما ایرانیان ناگزیر از تغییر رهیافت تاریخی خود یه رهیافت اینده بین هستیم تا از غافله اندیشه پویا عقب نمانیم.
نقدی بر سیستم استخدام دولتی در ایران
1 ارديبهشت 1394  ساعت:  9:41:18 PM
نقدی بر سیستم استخدام دولتی در ایران هوشنگ زارعی: سالهاست جوانان با سیستم فرسوده و قدیمی استخدام در دستگاه های دولتی در حال دست و پنجه نرم کردن هستند.
علل بروز اسیدپاشی و پیامدهای آن
13 فروردين 1394  ساعت:  4:08:43 PM
علل بروز اسیدپاشی و پیامدهای آن سیدحسن موسوی چلک: یکی از ویژگی های جامعه امروز ما تنوع و تعدد جرایم و آسیب‌های اجتماعی آن است.
شلاق نامرادی صدا و سیما بر روزگار سخت معلمان محمدرضا خورشیدی پاجی: آقای سرافراز، معلمان نه زیادی اند و نه زیاده خواه، ما و شما و همه آحاد جامعه مدیون معلمان خود هستیم.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
آخر بعدی
RSS
پربیننده ترین ها