نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

در مرکز باروری و ناباروری اصفهان انجام گرفت بارداری و زایمان زن 61 ساله از طریق روش انتقال جنین
11 آبان 1394  ساعت:  6:32:54 PM
بارداری و زایمان زن 61 ساله از طریق روش انتقال جنین زندگی سالم: سید مهدی احمدی، رییس مرکز باروری و ناباروری اصفهان گفت: شاید در ایران برای نخستین بار، یک زن 61 ساله از طریق روش انتقال جنین در سن 61 سالگی صاحب فرزند دوقلوی دختر شد.
پیشگیری از سرطان ۱۰ نشانه سرطان که بیشتر افراد نادیده می‌گیرند
14 بهمن 1393  ساعت:  6:25:19 AM
۱۰ نشانه سرطان که بیشتر افراد نادیده می‌گیرند زندگی سالم: متخصصین معتقدند اگر بیماری سرطان در مراحل اولیه مورد شناسایی قرار بگیرد، احتمال درمان آن افزایش می یابد. با این حال، بیشتر افراد یا از نشانه های سرطان اطلاع ندارند یا این نشانه ها را نادیده می گیرند. این نشانه ها ممکن است نشانه سرطان...
ورود فلزات سنگین، انواع آفت کش ها و کودهای شیمیایی به سفره های آب زیرزمینی موجب شد بیماری مرموز، عامل مرگ و میر شهروندان سریلانکا
30 دی 1393  ساعت:  5:25:45 PM
بیماری مرموز، عامل مرگ و میر شهروندان سریلانکا زندگی سالم: این بیماری با افزایش استفاده از روش های مدرن کشاورزی، شالیکاران شمال استان مرکزی این کشور را مبتلا کرده است و جان مردم را می گیرد.
70 هزار نفر از جمعیت مبتلایان به ایدز در کشور، شناخته نشدند بی‌بند و باری های اجتماعی، عامل اصلی ایدز در کشور است
27 مهر 1393  ساعت: 12:59:22 PM
بی‌بند و باری های اجتماعی، عامل اصلی ایدز در کشور است زندگی سالم: مینو محرز، رئیس مرکز تحقیقات ایدز کشور گفت: نزدیک به دو سال است که علت اصلی ابتلا به ایدز در کشور، روابط جنسی نامشروع است.
یک کارشناس امور مشاوره: نگاه تجاری به مشاوره، بزرگ ترین آفت مراکز مشاوره در جامعه ایرانی است
12 اسفند 1392  ساعت:  8:07:11 AM
نگاه تجاری به مشاوره، بزرگ ترین آفت مراکز مشاوره در جامعه ایرانی است زندگی سالم: سید رضا اسحاقی گفت: مراکز مشاوره، از منابع علمی غیربومی و نامتناسب با فرهنگ ذاتی جامعه، کپی برداری می کنند.
همزمان با روز جهانی سرطان کودک اعلام شد: افزایش 16 درصدی کودکان مبتلا به سرطان در سال 92
26 بهمن 1392  ساعت:  9:02:51 PM
افزایش 16 درصدی کودکان مبتلا به سرطان در سال 92 زندگی سالم: محك از ابتداي فعاليت تاكنون بيش از بیست هزار كودك مبتلا به سرطان و خانواده‌هايشان را از سراسر ايران تحت حمايت‌ قرار داده است.
شیوع بیماری خطرناک تر از ایدز در ایران «زگیل تناسلی» به سرعت در حال انتشار است
12 دی 1392  ساعت:  6:03:03 PM
«زگیل تناسلی» به سرعت در حال انتشار است مصطفی اقلیما گفت: من از وزیر بهداشت استمداد می کنم و هشدار می دهم که برای این مسئله کاری انجام دهد زیرا در آینده خیلی دیر خواهد شد و دیگر هیچ کاری نمیتوان کرد.
نامه محیط زیستی جمعی از شخصیتها به ابتکار در گفتگو با امضا کنندگان نامه/ 2 وجود بحران های زیست محیطی، عامل تشکیل ائتلاف سبز
7 دی 1392  ساعت: 11:40:45 PM
وجود بحران های زیست محیطی، عامل تشکیل ائتلاف سبز زندگی سالم: مژگان جمشیدی گفت: صفحه ای در فیس بوک تدارک دیده شده تا در صفحه های اجتماعی هم بتوانیم یارگیری کنیم، زیرا نمی توان...
1 2 3
آخر بعدی
RSS
پربیننده ترین ها