نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

تاریخ انتشار: 9 مرداد 1393  -   2:36:47 بعدازظهر(PM)
پرینت بگیرید

من معلول نيستم و هزاران دست دارم!زندگي سالم- شهره علی پور: مصطفي شريعتي، متولد 1363 و در مشهد بدنيا آمده است. معلوليتش مادرزادي است. از دوران ابتدايي علاقه زيادي به نقاشي داشته و پس از اخذ ديپلم رياضي فيزيك، نقاشي را به طور حرفه اي نزد استاداني همچون استاد نبي زاده، استاد عشقي، استاد واحديان، استاد خليلي و طالبي شروع كرده است.

وي در گفتگو با خبرنگار وب سايت خبری زندگي سالم در این رابطه اظهار داشت: به ظاهر، دست و پا ندارم اما در طول شبانه روز هزاران دست، به همراه محبت و لبخند به من در انجام كارهايم كمك مي كنند؛ به عبارتي اين ها دستان من هستند.

اين هنرمند معلول ضمن اشاره به برگزاري نمايشگاه هاي متعدد تصريح كرد: تاكنون مقام هاي بسياري از جمله: سال 1382 اول كشوري(رنگ و روغن) و در همان سال، سوم كشوري(آبرنگ) و نيز در همان سال، مقام نهم المپياد فني و حرفه اي معلولين جهان در هندوستان در رشته رنگ روغن را كسب کردم.

وي افزود: همچنين داور جشنواره حضور در سال 1385 و دبير جشنواره استاني در سال 1387 بوده ام.

به گزارش زندگی سالم، مصطفي شريعتي با اشاره به اين كه معلوليت او مانع پيشرفتش نبوده است، خاطرنشان كرد: اگر شما لطف، محبت و توجهي را كه انسان ها هر روز به بنده دارند را ببينيد متوجه خواهيد شدكه بنده معلول نيستم و هزاران دست دارم كه هميشه كنارم هستند.

محبت چيزي است كه اين روزها حتي در بين خواهر و برادرها هم ممكن است گاهي كمرنگ شود اما بنده هر روز از اين لطف برخوردارم و خداوند را سپاسگزارم بابت نعمتي كه به بنده داده و به هيچ عنوان حاضر نيستم كه جايم را با جسمي سالم عوض كنم.

گفتنی است؛ در پايان اين ديدار، دبيركل سازمان غیردولتی حرمت حيات(بابك توتونچي) این هنرمند نقاش را به عضویت افتخاري اين سازمان، پذيرفته و نشان مكتب حرمت حيات را بر سينه مصطفي شريعتي، اين هنرمند معلول دوستدار حيوانات قرار دادند.
 
گالری تصاویر مربوط به این مطلب

پرینت بگیرید


نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

پربیننده ترین ها