نیازمندی ها
دعوت به همکاری 
پایگاه خبری زندگی سالم از خبرنگاران تخصصی کشوری دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان می توانند با ایمیل info@zendegisalem.ir مکاتبه فرمایند.

 

تاریخ انتشار: 14 بهمن 1392  -   5:52:30 بعدازظهر(PM)
پرینت بگیرید

ضیافت شبانه در پارک لاله تهران!شهره علي پور- زندگي سالم: همه ما بعد از يك هفته كاري براي آرامش خاطر، گاهي به پارك هاي شهرمان رفته و شاهد حيوانات گرسنه اي هستيم كه به دست هايمان چشم دوخته و منتظرند كه ما برايشان غذايي ببريم. اما به عنوان يك انسان، ما چقدر توانسته ايم به موجودات گرسنه و بي پناه پارك ها و خيابان ها توجه كنيم؟

خانم شيباني، بانوي سالخورده اي است كه 15 سال متوالي براي گربه هاي پارك لاله تهران غذا مي برد.

وي در گفتگو با خبرنگار سايت زندگي سالم در این رابطه اظهار داشت: «ساليان بسياري است كه براي حيوانات و به خصوص گربه هاي پارك هاي مختلف غذا مي برم اما حدود 15 سال است كه به صورت مداوم براي گربه هاي پارك لاله غذا مي آورم.».

ضیافت شبانه در پارک لاله تهران!حيوان آزاري باعث تأسف است/ در پارك لاله حدود 500 گربه بود كه الان اين تعداد به 250 رسيده است
این حامی و مدافع حقوق حیوانات افزود: «پیش از این، روزانه غذاي گربه ها را پخته و خرد كرده و درون ظرف ريخته و برايشان به پارك مي بردم اما مدتي است که به دليل مزاحمت هاي افراد و اذيت و آزاري كه نسبت به حيوانات داشتند شب ها از ساعت 8 الي 12 بامداد براي حيوانات غذا آورده، به قسمت هاي مختلف پارك برده و به تمامي گربه ها غذا مي دهم.».

شیبانی، در هواي سرد و برفي زمستان همراه با چرخ دستي خود اطراف و درون پارك را بررسي كرده و با دقت به تمامي گربه ها غذا مي دهد تا مبادا حيواني گرسنه بماند.

این حامی و دوستدار حیوانات تصريح كرد: «در پارك لاله حدود 500 گربه بود، که اين در حالي است كه الان اين تعداد به 250 رسيده است كه در بين آن ها تعدادي روباه هم بوده كه توسط پارك بان ها يا شهرداري كشته شده اند.».

شیبانی در پايان ضمن اشاره به اين نكته كه برخي از افراد زماني كه مي بينند حيواني در گوشه اي آرام غذايي مي خورد، با سنگ آن را مورد اصابت قرار مي دهند خاطر نشان كرد: «اگر افراد نمي خواهند كمكي به حيوانات و محيط زيست اطراف خود داشته باشند، لااقل باعث آزار و اذيت حيوانات بي پناه پارك ها و خيابان ها هم نشوند.».

گالری تصاویر مربوط به این مطلب

پرینت بگیرید

تعداد کل صفحات:1 | شماره صفحه:  
زهره z_djamali@yahoo.com    |    15/2/1393 4:12:12 PM
 درود به شرف این انسان بزرگ منش!


  

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

پربیننده ترین ها